Confirm that the meta-tag is visible by visiting https://yashar-law.co.il/ and viewing the HTML source.
ישר יעקובי משרד עורכי דין
במקרים דחופים חייגו: 052-3200009

שחרור על תנאי

גם לאחר שאדם מורשע ונידון לעונש של מאסר ממש, הדבר אינו סוף פסוק. במסגרת החוק, כל אדם אשר נדון למאסר של למעלה משישה חודשים זכאי לעמוד בפני ועדת שחרורים, אשר רשאית להורות על שחרורו שחרור מוקדם וזאת לאחר שריצה שני שליש מתקופת המאסר. יש לציין כי אדם שנידון למאשר שבין שלושה חודשים לבין שישה חודשים, יכול לקבל שחרור מוקדם בהחלטת נציג שב"ס אם וריצה שני שלישי ממאסרו ואם הוא ראוי לשחרור.

ועדת שחרורים אשר דנה בשחרור מוקדם של אסיר רשאית להורות על שחרור מוקדם של אסיר בהתקיים שני תנאים, האחד שהוא ראוי לשחרור והשני שלא נשקפת ממנו מסוכנות. לרוב, ועדת השחרורים תתנה את השחרור בתכנית טיפולית מחוץ לכלא, או במסגרת תוכנית השתלבות בקהילה שנבנית על-ידי רש"א – רשות שיקום האסיר. בנוסף, ועדת השחרורים בודקת באמצעות הגורמים הסוציאליים בבית המאסר לגבי התנהגותו של האסיר בכלא, את מידת השתלבותו בתכניות השונות המוצעות בכלא, בין אם מדובר בחינוך תעסוקה או טיפול ייעודי.

כאשר הוחלט לשחרר אסיר בשחרור על תנאי, יינתן לאסיר רישיון ובו יפורטו תנאי השחרור השונים. על האסיר יהיה לשאת עמו את רישיונו בכל תקופת התנאי וזה יציגו בפני שוטר בהתאם לדרישה.

על החלטת ועדת השחרורים לשחרור אדם ממאסר ניתן לערער בפני בית המשפט המחוזי כעתירה בפני הרכב של שלושה שופטים, בין אם מדובר על החלטה לשחרר על תנאי או החלטה לבטל את השחרור על תנאי. על החלטת בית המשפט המחוזי בעתירה ניתן לערער רק אם התקבלה רשות לערער והערעור יוגש לבית המשפט העליון.

עו"ד ישר יעקובי עומד בראש המשרד, נבחר לא פעם על ידי חברת הדרוג הבינלאומית Dun @ Bradstreet כאחד הטובים בארץ. ישר יעקובי סיים לימודיו באוניברסיטת תל אביב בשנת 1998 ומשלב לצד הפרקטיקה המשפטית חניכת סטודנטים מאוניברסיטת בר-אילן במסגרת הקליניקה במשפט פלילי ע"ש ד"ר דוד וינר ז"ל. בנוסף, עו"ד יעקובי נושא הרצאות לעורכי דין במסגרת לשכת עורכי הדין ופורומים נוספים. משרדו של עו"ד יעקובי פועל במסירות כבר כ- 19 שנים, כאשר הוא וצוות משרדו, מעניקים טיפול מסור ומקצועי ללקוחותיו.

עורך דין ישר יעקובי בתקשורת

ראיון עם עו"ד ישר יעקובי בערוץ 13 – כריתת ריאה שלא לצורך

הההתעלומה במגדל העמק: התאבד או נרצח? כתבה ב"שישי עם איילת חסון" בערוץ 10 בהשתתפות עורך הדין ישר יעקובי

התנהלות לא אכפתית וחסרת אחריות

מהצלחותיו של עורך דין ישר יעקובי

זיכוי קצין משטרה שהואשם באונס קטינה (41021-08-15)

בתיק זה נדרש עורך דין ישר יעקובי להגן על קצין משטרה שהואשם על ידי קטינה בביצוע מעשי אונס כלפיה. מדובר היה בלקוח שהוא קצין משטרה מוערך, בעל מוניטין, אשר הכחיש בתוקף את הכל. כתב אישום שהוגש נגדו ייחס לו עבירות מין קשות מאוד שהתמשכו על פני תקופה ארוכה. ניהול התיק דרש בקיעות ומקצועיות רבה ולאחר עבודה עצומה של צוות ההגנה ולימוד אופייה של המתלוננת התגלה, שהיא הייתה מצויה במצב נפשי רגיש עקב בעיות שלא היו קשורות בלקוח, מה שהוביל בסופו של דבר לזיכויו של לקוח בבית משפט.

קרא עוד


זיכוי בתיק אונס (56852-09-14)

לקוח של עו"ד פלילי ישר יעקובי נקלע לסיטואציה מאוד לא נעימה. ידידה שלו הגישה נגדו תלונה למשטרה, שלפיה הוא אנס אותה. לדבריה, הלקוח (שבמהרה נעצר והפך לנאשם) הגיע לביתה בשעת ערב מאוחרת, הציג עצמו בשמו של אדם אחר, ולאחר שהיא פתחה את הדלת הוא התפרץ לתוכה, נעל את דלת הכניסה מבפנים ואנס אותה בצורה אכזרית. כידוע, במדינת ישראל, יש למשטרה נטייה להאמין למתלוננות יותר מאשר לחשודים, גם אם יש סתירות כאלה ואחרות בדבריהן. במקרה זה, בחינה מדוקדקת של כל פרט ופרט, חקירה עצמאית משלימה וחקירה נגדית נוקבת של עדי התביעה בבית המשפט שביצע הסנגור – כל אלה הובילו לגילוי הפרה חמורה של היחידה החוקרת שניסתה להעלים פרטים שהיו לטובת הנאשם. הלקוח זוכה מכל אשמה ושוחרר ממעצר באולם בית המשפט.

קרא עוד


ערוץ 10 כתב על עורך דין יעקובי כך: "יעקובי שונה מרוב עורכי הדין בנוף של היום בכך שהוא מעדיף לנהל משפטים שלמים מאשר לומר ללקוח שלו ׳עדיף לך לקחת את עסקת הטיעון׳."

אם אתם זקוקים לייעוץ איך עדיף לנהוג בשאלות הקשורות למשפט פלילי – בעת זימון לחקירה, מעצר, ניהול תיק פלילי בבית משפט, בשלבי הגשת ערעור, או בכל שאלה אחרת שקשורה לפלילים – אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון 052-3200009 או לפנות דרך האתר.
שלח לנו הודעה
Please leave this field empty.