ישר יעקובי משרד עורכי דין
במקרים דחופים חייגו: 052-3200009

משפט פלילי

משרדו של עורך דין פלילי ישר יעקובי נבחר על ידי חברת הדירוג הבינלאומית Dun & Bradstreet  כאחד הטובים בארץ בתחום המשפט הפלילי. משרדנו מעניק ייצוג משפטי בכל הערכאות בארץ במגוון תחומים, ואף מתאם פעילות משפטית בין גורמים בחו"ל בהליכים שונים, למשל, כמו בדיני הסגרה.

משרדו של עורך דין פלילי ישר יעקובי מייצג חשודים ונאשמים בקשת רחבה של עבירות:

  • עבירות המתה: רצח, הריגה, גרם מוות ברשלנות
  • עבירות מין: אונס, מעשים מגונים, הטרדה
  • עבירות אלימות: תקיפות מכל הסוגים, החל מאיומים וכלה בפציעה חמורה תוך שימוש בנשק
  • עבירות רכוש: שוד, התפרצות, גניבה
  • עבירות סמים: ייצור, ייבוא, סחר, החזקה
  • עבירות כלכליות: שוחד, הלבנת הון, הפרת אמונים, זיוף מסמכים, קבלת נכסים במרמה
  • עבירות מחשב

עורך דין ישר יעקובי, העוסק במשפט פלילי מזה 18 שנים, מייצג לא רק "עבריינים מקצועיים", אלא גם אנשים מהשורה שנחשדו או הואשמו בביצוע עבירות פליליות. בין לקוחותיו קציני צה"ל, קציני משטרה, אנשי אקדמיה ורוח, אנשי עסקים, פקידי ממשל, עורכי דין, ועוד, אשר מקבלים ייעוץ וייצוג בהליכים פליליים מגוונים, בעבירות צווארון לבן וכחול כאחד.

כך למשל, עורך דין פלילי ישר יעקובי ייצג קצין משטרהאשר זוכה מעבירות אינוס חמורות ביותר, וזאת לאחר עבודה יצירתית ומדויקת של צוות המשרד. בתיק אחר, זוכה קצין גולני מוערך מעבירה של תקיפת שלושה חיילים, וזאת בעקבות ניהול הוכחות וחקירה נגדית יעילה בבית המשפט.

משרד עורך דין פלילי ישר יעקובי פועל מתוך הבנה כי אנשים רגילים, שנשאבים אל תוך מערבולת של הליך פלילי הרסני, זקוקים לתמיכה והכוונה מיוחדת. לא פעם, לצד יצירתיות משפטית, חשובה לא פחות התמיכה הנפשית לאדם הנתון בהליך הפלילי, בין אם הוא משוחרר ובין אם הוא מבודד במעצר, כשהוא תחת חקירה משטרתית ומוקף 24/7 בחוקרים מקצועיים, בעלי מוטיבציה גבוה, המכוונת כנגדו.

משרד עורך דין פלילי ישר יעקובי, מייצג גם בעבירות שנוצרו במרחב הווירטואלי, תוך ניצול טכנולוגיה ואנונימיות, לרבות בעבירות אינוס ומעשים מגונים וירטואליים (כן, יש דבר כזה), עבירות מרמה למיניהן, ועוד.

שלח פניה לעורך דין
שלח לנו הודעה
Please leave this field empty.