Confirm that the meta-tag is visible by visiting https://yashar-law.co.il/ and viewing the HTML source.
ישר יעקובי משרד עורכי דין
במקרים דחופים חייגו: 052-3200009

ניהול הליך פלילי

הליך פלילי הינו המסגרת המשפטית שבה המדינה ורשויות האכיפה תובעים אדם פרטי בשל עבירה שהוא ביצע. ההליך הפלילי הוא מורכב, והוא כולל גם את שלב החקירה וגם את ניהול ההליך המשפטי בבית משפט.

בשלב החקירה, המשטרה או כל יחידה חוקרת של רשות אחרת חוקרת את האירוע, את החשודים השונים ואוספת ראיות. בשלב זה לא ניתן לעיין בחומר החקירה שהמשטרה אספה, ורק המשטרה והתביעה חשופים לחומר החקירה. כאשר המשטרה סבורה כי החקירה הגיע לכדי מיצוי, התביעה מחליטה אם לסגור את התיק או להגיש כתב אישום בבית משפט.


עם הגשת כתב האישום נפתח ההליך הפלילי כנגד הנאשם. אמנם בתחילת ההליך נדמה כי ידה של התביעה על העליונה, אך עם ניהול הליך פלילי נכון, ובאמצעות מיומנות ומומחיות של עורך דין מנוסה ניתן לנהל ההליך בצורה חכמה ולהגיע לזיכוי או לתוצאה מיטיבה. להגנה יש מספר אמצעים משפטיים אשר מאפשרים לה להגיע לאיזון ביחסי הכוחות. כך, להגנה האפשרות לבקש חומרי חקירה שונים שאפילו לא נמצאים בידי התביעה, או שהתביעה אינה מעוניינת למסור. בנוסף, ההגנה יכולה לדרוש באמצעות בית המשפט ראיות חסויות. ובשונה מהתביעה, ההגנה אינה חייבת לגלות מראש את כל חומר המצוי בידיה, ואינה חייבת למסור את קו ההגנה בפני התביעה.


בדרך זו, ובאמצעים אחרים, ניתן לנהל את התיק הפלילי בצורה חכמה ולהגיע לתוצאה מיטיבה.

עו"ד ישר יעקובי עומד בראש המשרד, נבחר לא פעם על ידי חברת הדרוג הבינלאומית Dun @ Bradstreet כאחד הטובים בארץ. ישר יעקובי סיים לימודיו באוניברסיטת תל אביב בשנת 1998 ומשלב לצד הפרקטיקה המשפטית חניכת סטודנטים מאוניברסיטת בר-אילן במסגרת הקליניקה במשפט פלילי ע"ש ד"ר דוד וינר ז"ל. בנוסף, עו"ד יעקובי נושא הרצאות לעורכי דין במסגרת לשכת עורכי הדין ופורומים נוספים. משרדו של עו"ד יעקובי פועל במסירות כבר כ- 19 שנים, כאשר הוא וצוות משרדו, מעניקים טיפול מסור ומקצועי ללקוחותיו.

עורך דין ישר יעקובי בתקשורת

ראיון עם עו"ד ישר יעקובי בערוץ 13 – כריתת ריאה שלא לצורך

הההתעלומה במגדל העמק: התאבד או נרצח? כתבה ב"שישי עם איילת חסון" בערוץ 10 בהשתתפות עורך הדין ישר יעקובי

התנהלות לא אכפתית וחסרת אחריות

מהצלחותיו של עורך דין ישר יעקובי

זיכוי קצין משטרה שהואשם באונס קטינה (41021-08-15)

בתיק זה נדרש עורך דין ישר יעקובי להגן על קצין משטרה שהואשם על ידי קטינה בביצוע מעשי אונס כלפיה. מדובר היה בלקוח שהוא קצין משטרה מוערך, בעל מוניטין, אשר הכחיש בתוקף את הכל. כתב אישום שהוגש נגדו ייחס לו עבירות מין קשות מאוד שהתמשכו על פני תקופה ארוכה. ניהול התיק דרש בקיעות ומקצועיות רבה ולאחר עבודה עצומה של צוות ההגנה ולימוד אופייה של המתלוננת התגלה, שהיא הייתה מצויה במצב נפשי רגיש עקב בעיות שלא היו קשורות בלקוח, מה שהוביל בסופו של דבר לזיכויו של לקוח בבית משפט.

קרא עוד


זיכוי בתיק אונס (56852-09-14)

לקוח של עו"ד פלילי ישר יעקובי נקלע לסיטואציה מאוד לא נעימה. ידידה שלו הגישה נגדו תלונה למשטרה, שלפיה הוא אנס אותה. לדבריה, הלקוח (שבמהרה נעצר והפך לנאשם) הגיע לביתה בשעת ערב מאוחרת, הציג עצמו בשמו של אדם אחר, ולאחר שהיא פתחה את הדלת הוא התפרץ לתוכה, נעל את דלת הכניסה מבפנים ואנס אותה בצורה אכזרית. כידוע, במדינת ישראל, יש למשטרה נטייה להאמין למתלוננות יותר מאשר לחשודים, גם אם יש סתירות כאלה ואחרות בדבריהן. במקרה זה, בחינה מדוקדקת של כל פרט ופרט, חקירה עצמאית משלימה וחקירה נגדית נוקבת של עדי התביעה בבית המשפט שביצע הסנגור – כל אלה הובילו לגילוי הפרה חמורה של היחידה החוקרת שניסתה להעלים פרטים שהיו לטובת הנאשם. הלקוח זוכה מכל אשמה ושוחרר ממעצר באולם בית המשפט.

קרא עוד


ערוץ 10 כתב על עורך דין יעקובי כך: "יעקובי שונה מרוב עורכי הדין בנוף של היום בכך שהוא מעדיף לנהל משפטים שלמים מאשר לומר ללקוח שלו ׳עדיף לך לקחת את עסקת הטיעון׳."

אם אתם זקוקים לייעוץ איך עדיף לנהוג בשאלות הקשורות למשפט פלילי – בעת זימון לחקירה, מעצר, ניהול תיק פלילי בבית משפט, בשלבי הגשת ערעור, או בכל שאלה אחרת שקשורה לפלילים – אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון 052-3200009 או לפנות דרך האתר.
שלח לנו הודעה
Please leave this field empty.