Confirm that the meta-tag is visible by visiting https://yashar-law.co.il/ and viewing the HTML source.
ישר יעקובי משרד עורכי דין
במקרים דחופים חייגו: 052-3200009

חקירה

החקירה היא שלב קריטי ביותר בהליך הפלילי. בשלב זה נחרץ גורלו של אדם, ואף לעיתים עשויה להשפיע שנים קדימה. טעויות של חשודים בשלב החקירה מובילית לא אחת לפתיחת תיקים נגדם, אך בשל טעות שניתן היה למנוע אותה.

תרגילי חקירה

במהלך החקירה, המשטרה תנסה להוציא מהחשוד הודאה או כל מידע אחר, וזאת באמצעות תרגילי חקירה. כך למשל המשטרה לא אחת מפעילה מדובבים לצורך הוצאת המידע מהחשוד. כך, כאשר המשטרה משאירה שנים או יותר ביחד "במקרה" בתא המעצר, או במקרה משאירים את החשוד יחד עם שותפו לעבירה ברכב המשטרתי כאשר ישנה האזנה מופעלת, והשוטרים יוצאים מהרכב בגלל תאונה מבוימת.

תרגילי חקירה עשויים להיות גם תרגילים הרבה יותר פשוטים, אך מוצלחים לא פחות. כך, חוקר עשוי לומר לחשוד בחקירה אמירה כלשהי שיקרית, כמו למשל כי נמצא דנ"א או טביעות אצבעות שלו בזירת העבירה, וזאת כדי לשכנע את החשוד שאין לו ברירה אלא להודות. לפעמים המשטרה תציג מיצג שווא כי שותף אחר עומד לחתום על עסקה עם פרקליטות ולהפוך לעד מדינה, וזאת על מנת לגרום לחשוד להודות ולהקדים את החבר שעומד לבגוד בו.

אלו מקרים מתוחכמים במידה מסויימת, ונדרשת מיומנות של עורך דין פלילי מנוסה על מנת להדריך את החשוד בחקירה. עורך דין פלילי ישר יעקובי נתקל לא אחת במקרים של שטיפת מוח גסה מצד החוקרים. כך למשל במיקרה, כאשר לצידו של נחקר ישב חוקר נוסף ובמהלך שעות צעק לעוזנו של הנחקר תוך כמה דקות "אתה רוצח". לא כל אחד יכול לשאת בעומס נפשי כזה, ואנשים מודים בלא עוול בכפם. ניסיון עם אלפי חקירות וחשודים מכל הסוגים לימדו את ישר יעקובי איך להכין את לקוחותיו למצופה להם לפי מידות ויכולות של הלקוחות.

עו"ד ישר יעקובי עומד בראש המשרד, נבחר לא פעם על ידי חברת הדרוג הבינלאומית Dun @ Bradstreet כאחד הטובים בארץ. ישר יעקובי סיים לימודיו באוניברסיטת תל אביב בשנת 1998 ומשלב לצד הפרקטיקה המשפטית חניכת סטודנטים מאוניברסיטת בר-אילן במסגרת הקליניקה במשפט פלילי ע"ש ד"ר דוד וינר ז"ל. בנוסף, עו"ד יעקובי נושא הרצאות לעורכי דין במסגרת לשכת עורכי הדין ופורומים נוספים. משרדו של עו"ד יעקובי פועל במסירות כבר כ- 19 שנים, כאשר הוא וצוות משרדו, מעניקים טיפול מסור ומקצועי ללקוחותיו.

עורך דין ישר יעקובי בתקשורת

ראיון עם עו"ד ישר יעקובי בערוץ 13 – כריתת ריאה שלא לצורך

הההתעלומה במגדל העמק: התאבד או נרצח? כתבה ב"שישי עם איילת חסון" בערוץ 10 בהשתתפות עורך הדין ישר יעקובי

התנהלות לא אכפתית וחסרת אחריות

מהצלחותיו של עורך דין ישר יעקובי

זיכוי קצין משטרה שהואשם באונס קטינה (41021-08-15)

בתיק זה נדרש עורך דין ישר יעקובי להגן על קצין משטרה שהואשם על ידי קטינה בביצוע מעשי אונס כלפיה. מדובר היה בלקוח שהוא קצין משטרה מוערך, בעל מוניטין, אשר הכחיש בתוקף את הכל. כתב אישום שהוגש נגדו ייחס לו עבירות מין קשות מאוד שהתמשכו על פני תקופה ארוכה. ניהול התיק דרש בקיעות ומקצועיות רבה ולאחר עבודה עצומה של צוות ההגנה ולימוד אופייה של המתלוננת התגלה, שהיא הייתה מצויה במצב נפשי רגיש עקב בעיות שלא היו קשורות בלקוח, מה שהוביל בסופו של דבר לזיכויו של לקוח בבית משפט.

קרא עוד


זיכוי בתיק אונס (56852-09-14)

לקוח של עו"ד פלילי ישר יעקובי נקלע לסיטואציה מאוד לא נעימה. ידידה שלו הגישה נגדו תלונה למשטרה, שלפיה הוא אנס אותה. לדבריה, הלקוח (שבמהרה נעצר והפך לנאשם) הגיע לביתה בשעת ערב מאוחרת, הציג עצמו בשמו של אדם אחר, ולאחר שהיא פתחה את הדלת הוא התפרץ לתוכה, נעל את דלת הכניסה מבפנים ואנס אותה בצורה אכזרית. כידוע, במדינת ישראל, יש למשטרה נטייה להאמין למתלוננות יותר מאשר לחשודים, גם אם יש סתירות כאלה ואחרות בדבריהן. במקרה זה, בחינה מדוקדקת של כל פרט ופרט, חקירה עצמאית משלימה וחקירה נגדית נוקבת של עדי התביעה בבית המשפט שביצע הסנגור – כל אלה הובילו לגילוי הפרה חמורה של היחידה החוקרת שניסתה להעלים פרטים שהיו לטובת הנאשם. הלקוח זוכה מכל אשמה ושוחרר ממעצר באולם בית המשפט.

קרא עוד


ערוץ 10 כתב על עורך דין יעקובי כך: "יעקובי שונה מרוב עורכי הדין בנוף של היום בכך שהוא מעדיף לנהל משפטים שלמים מאשר לומר ללקוח שלו ׳עדיף לך לקחת את עסקת הטיעון׳."

אם אתם זקוקים לייעוץ איך עדיף לנהוג בשאלות הקשורות למשפט פלילי – בעת זימון לחקירה, מעצר, ניהול תיק פלילי בבית משפט, בשלבי הגשת ערעור, או בכל שאלה אחרת שקשורה לפלילים – אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון 052-3200009 או לפנות דרך האתר.
שלח לנו הודעה
Please leave this field empty.